Ważna informacja o przyszłości Instytutu!

Dawid Zaraziński

Twórca Instytutu Kontekstów Pracy. Dyrektor programowy w meet&grow, redaktor naczelny serwisu Strona Kadry. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.

Jeśli interesują Cię tematy związane z pracą i jej przyszłością...

…sprawdź nasz cotygodniowy newsletter! 💌

🔵 Dla kogo: dla ambitnych osób, które interesują się tym, jak pracujemy i jak będzie wyglądała przyszłość pracy.

🔵 Raz w tygodniu: we wtorki rano w Twojej skrzynce.

🔵 Kompaktowa formuła: trzy konkretne tematy – piszemy za krótko, aby zmęczyć; za treściwie, aby przejść obojętnie.

🔵 Warty przetestowania: zapisz się i spróbuj – w każdej chwili możesz się wypisać!

Twoje imię(wymagane)
Zgoda(wymagane)

Instytut Kontekstów Pracy powstał w 2019 roku jako projekt, w którym łączyć chcieliśmy nasze zainteresowania skupione wokół szeroko rozumianego tematu pracy. Był to czas, kiedy obaj zakończyliśmy ważny zawodowy rozdział i w „startupowy” okres weszliśmy pełni energii oraz zaangażowania.

Od pewnego czasu dzielimy nasz czas pomiędzy etat (obaj pracujemy dla Meet&Grow – Piotr jako dyrektor sprzedaży, Dawid jako dyrektor komunikacji), Instytut Kontekstów Pracy i zobowiązania prywatne. I jeśli pandemia nas czegoś nauczyła to z pewnością faktu, że troska o swój dobrostan jest ważniejsza niż (choćby) ambicja. Także tego, że przepracowanie to nie jest stan, który chcemy uznawać za nasz domyślny. 

Można to było zaobserwować w naszej mniejszej aktywności w ostatnich miesiącach. Piotr od dawna nie tworzy już newslettera, Dawid zaniedbał nasz linkedinowy profil a na instytutowej stronie nie pojawiają się nowe treści.

Dlatego po długich rozmowach postanowiliśmy dokonać ważnych zmian w IKP. Oto one.

  • Piotr stanie się doradcą ds. rozwoju i sprzedaży – będzie w ten mentorski sposób wspierał dalszy rozwój Instytutu. Nie będzie natomiast angażował się w jego bieżącą działalność.
  • Dawid w całości przejmuje odpowiedzialność za Instytut. W kolejnym wydaniu newslettera Dawid napisze więcej o planach na rozwój IKP w nadchodzących miesiącach.
  • Z związku z powyższym zmieni się wkrótce także podmiot przetwarzający dane w związku z wysyłką newslettera, zaktualizowany zostanie również regulamin i polityka prywatności strony #RODO4EVER

Tak to wygląda. Zmiany nigdy nie są łatwe, zwłaszcza takie, ale wierzymy, że są potrzebne i dadzą nam obu przestrzeń na oddech. 

Na koniec „paczka” podziękowań.

  • Przede wszystkim Tobie, że jesteś z nami, że czytasz newsletter! To naprawdę wiele dla nas znaczy. Mamy nadzieję, że pozostaniesz z Instytutem na dłużej – w kolejnym rozdziale jego historii.
  • Dziękujemy naszej Radzie programowej! To świetni specjaliści i specjalistki, na których/które zawsze mogliśmy liczyć. Mamy również nadzieję, że będziecie z nami na dalszej drodze.
  • A ja, Dawid, chciałbym specjalnie podziękować Piotrowi: Twój wkład w rozwój IKP jest nieoceniony. Zrobiliśmy razem kilka naprawdę wartościowych i ciekawych projektów – w tym te o śnie, holakracji czy benefitach. Jestem przekonany, że jeszcze niejeden zrobimy! Dziękuję za wszystko!

Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie, zachęcamy do „zaprzyjaźnienia się” na LinkedIn: profil Piotra jest tu, a profil Dawida tu.

[ad position=”text-down”]

Szukasz ciekawego prelegenta?

Zapewniamy między innymi ciekawe prelekcje na konferencjach, rozmowy w podkastach, komentarze prasowe.

Dawid Zaraziński wystąpienia