
Hybrydowe biuro według Google: kapsuły, ogniska i zieleń
Technologiczny gigant przedstawił swoją wizję biura przyszłości. Jakie jest hybrydowe biuro według Google?
Strona główna » Przestrzeń pracy
Technologiczny gigant przedstawił swoją wizję biura przyszłości. Jakie jest hybrydowe biuro według Google?
Jednym z najciekawszych trendów na rynku mieszkaniowym jest hotelizacja. Czym jest i jakie ma zalety?
A gdyby tak jednak wychodzić do pracy, ale tylko kilka kroków? Biuro w ogrodzie? Brzmi trochę zbyt pięknie.
Jeszcze biura czy już drugie (nowocześniejsze) domy?
Już po raz trzeci rozdano biurowe Oscary. Jury konkursu OFFICE SUPERSTAR 2019 wyłoniło 15-stu laureatów i wyróżniło 5 firm, które w najlepszy sposób zaaranżowały swoje przestrzenie biurowe. Poznajcie najlepsze biura w Polsce!
Warszawski „Mordor” to jeden z ciekawszych przykładów na to, jak zmienia się miejska przestrzeń. Kiedyś kojarzył się wyłącznie z korkami i korporacjami, dziś szuka swojej nowej tożsamości. O przyszłości tego miejsca opowiada nam Jakub Kompa, prezes stowarzyszenia Lepszy Służewiec.
Colivingi będą przyciągać ludzi, którzy chcą mieć coś ponad przestrzeń własną, prywatną przestrzeń – którzy szukają doświadczenia wspólnotowości, przekonuje Przemysław Chimczak, członek Rady programowej naszego Instytutu. Czy zatem wszyscy będziemy mieszkać w colivingach?
Obecnie w samej Warszawie cała dostępna przestrzeń coworkingowa szacowana jest na 77 500 mkw. Do końca 2020 roku ma być jej już 150 000 mkw. Coworking wpisuje się w kluczowe zmiany związane z tym jak i gdzie pracujemy. O to, jak rozumieć ten fenomen mówi nam Piotr Boulangé, członek Rady programowej naszego Instytutu.
To interdyscyplinarny zespół, zajmujący się szeroko rolą pracy w naszym życiu i jej przyszłością. Wierzymy, że najciekawsze idee rodzą się na styku wielu dyscyplin.
2022 © Instytut Kontekstów Pracy