Jesteśmy grupą specjalistów, których fascynuje szeroko rozumiana tematyka pracy – jej różne konteksty. W obszarze naszych zainteresowań znajdują się tematy związane między innymi z przyszłością pracy, biurami, technologią w miejscu pracy, kompetencjami specjalistów HR, zdrowiem, komunikacją i mądrym łączeniu życia zawodowego z prywatnym.

Powołaliśmy Instytut Kontekstów Pracy, aby:

Zachęcamy do współpracy i współtworzenia Instytutu! Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz podzielić się swoją wiedzą lub masz produkt lub usługę, która może zainteresować członków naszej społeczności.

Trzy fundamenty naszego działania

Bądźmy w kontakcie!

Napisz do nas:
kontakt@kontekstypracy.pl
Znajdziesz nas również na:
[social]

Instytut to ludzie. Poznaj nas!

Piotr Szymczak i Dawid Zaraziński

Piotr Szymczak
współtwórca Instytutu Kontekstów Pracy

Od lat fascynuje mnie biznes, zwłaszcza perspektywa marketingu, sprzedaży i budowanie efektywnych procesów obsługi klientów. Oswajam także firmy z nowymi technologiami. Przez wiele lat związany byłem z marką „Harvard Business Review Polska”, gdzie odpowiadałem za rozwój biznesu. Byłem pomysłodawcą oraz liderem think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT”. Poznajmy się na LinkedIn!

Dawid Zaraziński
współtwórca Instytutu Kontekstów Pracy

Temat pracy – zwłaszcza jej przyszłości, przestrzeni pracy i efektywnej komunikacji – fascynuje mnie od dawna. Od blisko 20 lat związany jestem z rynkiem mediów i nowych technologii. W ostatnich latach prowadziłem internetową redakcję magazynu „Harvard Business Review Polska” i byłem kierownikiem think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT”. Jestem redaktorem naczelnym e-biznes.pl, najstarszego polskiego serwisu poświęconego prowadzeniu biznesu w internecie. Lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem podczas konferencji, warsztatów, webinariów. Jestem aktywny na  LinkedIn i Twitterze – zapraszam do kontaktu!

Autorką ilustracji zamieszczonych na stronie Instytutu jest Marta Kubiczek – więcej jej prac znaleźć można na tej stronie.
Stronę Instytutu współtworzy z nami webdeveloper Jarosław Majcher (majcher.me).

Pomagamy zrozumieć. Inspirujemy do zmian.

Jeśli chcesz lepiej zrozumieć świat pracy (we wszystkich jego kontekstach) zapisz się na nasz newsletter. Co wtorek wysyłamy 10 super-ciekawych źródeł (zero spamu).

[jmform form=”newsletter”]