Newsletter o pracy, który prowokuje do myślenia i zmiany

To najważniejszy projekt Instytutu Kontekstów Pracy. Jest tak, ponieważ nasz newsletter o pracy stawia trudne pytania oraz przybliża najważniejsze zjawiska w świecie pracy. Robi to także w przyjaznej, lekkiej formie. Tłumaczy skomplikowane zjawiska. A także pokazuje najciekawszych ekspertów i inspirujące praktyczki.

Nasz newsletter ukazuje się raz w tygodniu – we wtorki. Piszemy wtedy o sensie pracy. Oraz o tym, jak pracować mądrzej i zdrowiej; o przyszłości pracy.

To jedyny taki newsletter o pracy, wokół którego powstała społeczność ambitnych czytelniczek i czytelników. Są to ciekawe świata osoby – takie jak Ty!

Zachęcamy: zapisz się i spróbuj. Pamiętaj też, że w każdej chwili możesz się wypisać. Ale czuję, że zostaniesz z nami na dłużej…

Witaj więc na pokładzie!

Minaturka IKP Dawid Zaraziński

Dawid Zaraziński
Twórca Instytutu Kontekstów Pracy
Spotkajmy się na LinkedIn i Twitterze

Co mówią czytelniczki newslettera o pracy?

Zapytaliśmy czytelników newslettera o pracy o to, dlaczego regularnie go czytają. Oto ich wybrane odpowiedzi.

Dlaczego warto czytać newsletter o pracy?

Są co najmniej trzy powody, dla których warto się zapisać! Dlatego czekamy na Ciebie!

Wyjątkowe tematy

Czy w przyszłości nie będziemy musieli pracować? Na czym polega idea dochodu podstawowego? Czy AI zabierze nam pracę? Jak pracować efektywnie i mieć więcej czasu dla siebie? To tylko niektóre z poruszanych przez nas tematów!

Osobista perspektywa

Nasz newsletter o pracy to dialog. To oznacza, że nie jest zlepkiem skopiowanych treści.. Co ważne, do dzielenia się doświadczeniem zapraszamy także naszych czytelników.

Kompaktowa formuła

To newsletter, który będziesz chciał/a czytać! Jeden rozszerzony "insight" co wtorek: za krótki, aby zmęczyć; za treściwy, aby przejść obok niego obojętnie. Do tego przegląd najważniejszym "nowinek" ze świata pracy.

Przykładowe wydania

Sprawdź przykładowe treści, jakie otrzymują odbiorcy newslettera o pracy!

Newsletter o pracy 1
Newsletter o pracy 2