Zapraszamy na Kongres Profesjonalistów HR

Kontekstownik: najlepszy newsletter o przyszłości pracy

👉 Dla kogo: dla ambitnych osób, które interesują się tym, jak pracujemy i jak będzie wyglądała przyszłość pracy.

👉 Raz w tygodniu: we wtorki rano w Twojej skrzynce.

👉 Kompaktowa formuła: jeden pogłębiony temat – za krótki, aby zmęczyć; za treściwy, aby przejść obok obojętnie.

👉 Warty przetestowania: zapisz się i spróbuj, w każdej chwili możesz się wypisać.

Twoje imię(wymagane)
Zgoda(wymagane)

100% biznesowych rozwiązań, ponad 20 ekspertów z HR i biznesu, 8 konkretnych i inspirujących case studies – taki ma być tegoroczny Kongres. Tematem przewodnim wydarzenia będzie HR 4.0 nowe kompetencje HR w obliczu zwinnej transformacji biznesu. 

Pierwszy dzień ma na celu zmianę perspektywy patrzenia na rolę HR w organizacji i stawianie go w pozycji stratega odpowiedzialnego za kreowanie rozwiązań pro-biznesowych. Podczas Kongresu zostaną pokazane sposoby na to, jak rozwijać kompetencje strategiczne i przywódcze oraz przedstawione zostaną nowe trendy i perspektywy gospodarcze, które będą kształtowały otoczenie biznesowe.

Prelekcje poprowadzą specjaliści – praktycy posiadający doświadczenie zarówno w pracy w branży HR, jak i zajmujący czołowe pozycje w polskich oraz międzynarodowych organizacjach. Będą to osoby odpowiedzialne za szkolenia oraz zarządzanie personelem, zarządzaniem kompleksową jakością przedsiębiorstw, czy employer branding w takich firmach, jak PKO BP, Arjo czy Orange. Zostaną zaprezentowane najciekawsze realizacje projektów HR wdrożonych w firmach z różnych branż i dysponujących różnymi budżetami.

Praktycy-eksperci, którzy wezmą udział w wydarzeniu odpowiedzą na ważne pytania. Wśród nich:

  • jak innowacje i skokowy wzrost technologiczny redefiniuje rolę HR,
  • jak tworzyć środowisko pracy dające pracownikom przestrzeń do rozwoju,
  • jak mówić o projektach HR w sposób adekwatny do potrzeb i atrakcyjny dla biznesu,
  • jak HR powinien wspierać menedżerów i pracowników we wdrażaniu zwinnych metodyk pracy i z jakimi przeszkodami będzie musiał się mierzyć w procesie transformacji,
  • jak wykorzystać kreatywne narzędzia do usprawniania procesów HR oraz projektowania doświadczeń pracowników i kandydatów,
  • jak zaangażować pracowników do działań CSR, aby zwiększyć ich motywację i pokazać głębszy sens ich pracy.

Drugiego dnia odbędą się Certyfikowane Warsztaty HR, które poprowadzą Joanna Malinowska-Parzydło oraz prof. Andrzej Blikle. Tematem przewodnim warsztatów będą strategiczne kompetencje menedżera HR jako lidera w dobie transformacji biznesu. Joanna Malinowska-Parzydło opowie o opartej na autentycznych wartościach relacji z zarządem – jak zbudować markę lidera i zyskać zaufanie biznesu. Prof. Andrzej Blikle poruszy temat empatycznej komunikacji i delegowania odpowiedzialności.

Strona wydarzenia: www.kongresprofesjonalistowhr.pl. 

Szukasz pomysłu na ciekawe wystąpienie lub szkolenie?

Oferujemy prelekcje na konferencjach, rozmowy w podkastach, praktyczne szkolenia!