Pomagamy zrozumieć. Inspirujemy do zmian.

Skupiamy pasjonatów, których ciekawi szeroko rozumiana tematyka pracy – jej różne konteksty – mówi Dawid Zaraziński.

W obszarze zainteresowań Instytutu Kontekstów Pracy znajdują się tematy związane przede wszystkim z sensem i przyszłością pracy. Ale również z przestrzenią pracy, technologią w miejscu pracy, kompetencjami specjalistów HR, produktywnością.

Zachęcamy do współpracy i współtworzenia Instytutu! Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz podzielić się swoją wiedzą lub masz produkt lub usługę, która może zainteresować członków naszej społeczności.

Jeśli chcesz lepiej zrozumieć świat pracy (we wszystkich jego kontekstach) zapisz się na nasz wyjątkowy newsletter. Jego autorem jest Dawid Zaraziński.

TRENDY

Dostarczamy rzetelnej, popartej badaniami i doświadczeniem wiedzy na temat najważniejszych trendów świata pracy

ZMIANA

Mądrze komunikując trendy, inspirujemy pozytywne zmiany w różnych obszarach pracy i wyróżniamy liderów tych zmian

SPOŁECZNOŚĆ

Budujemy i angażujemy społeczność specjalistów zajmujących się kształtowaniem środowiska pracy

Bądźmy w kontakcie!

Napisz do nas: kontakt@kontekstypracy.pl.

Znajdziesz nas również na LinkedIn.

Rada ekspertek i ekpsertów

Instytut Kontekstów Pracy odkrywa najciekawsze i najważniejsze wątki związane ze światem pracy. Aby realizować to zadanie możliwie najlepiej, zaprasza do współpracy szeroko grono ekspertek i ekspertów. To wyjątkowi praktycy z różnych obszarów – HR-u, technologii, architektury, psychologii itd. To niezastąpieni przewodnicy po świecie pracy. Więcej informacji o nich znaleźć można na specjalnej stronie. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona, zapraszamy do kontaktu!

Dawid Zaraziński – twórca Instytutu

Twórcą i CEO Instytutu Kontekstów Pracy jest Dawid Zaraziński. Współtworzył go także Piotr Szymczak, który obecnie realizuje się zawodowo poza Instytutem.

Dawid Zaraziński – biogram

Temat pracy – zwłaszcza jej przyszłości, przestrzeni pracy i efektywnej komunikacji – fascynuje mnie od dawna. Od 20 lat związany jestem z rynkiem mediów i nowych technologii. W ostatnich latach prowadziłem internetową redakcję magazynu „Harvard Business Review Polska” i byłem kierownikiem think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT”. Byłem również dyrektorem programowym meet&grow, marki organizującej Kongres Kadry i inne projekty dla HR.

Dawid Zaraziński
Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, ekspert od pracy.
Spotkajmy się na LinkedIn i Twitterze!

Dawid Zaraziński