Benefity pozapłacowe: pobierz praktyczną publikację!

Dawid Zaraziński

Twórca Instytutu Kontekstów Pracy. Aktywny na LinkedIn oraz Twitterze.

Interesują Cię tematy związane z pracą? Sprawdź nasz newsletter! 💌

👉 Dla kogo: dla ambitnych osób, które interesują się tym, jak pracujemy i jaka będzie przyszłość pracy.

👉 Raz w tygodniu: we wtorkowe poranki w Twojej skrzynce.

👉 Kompaktowa formuła: piszemy za krótko, aby zmęczyć; za treściwie, aby przejść obojętnie.

Twoje imię(wymagane)

Przedstawiamy nasze nowe opracowanie! To benefity pozapłacowe w praktyce: pokazujemy, jak tworzyć ofertę benefitów, dlaczego warto to robić wraz z pracownikami i jak wpisać ją w kulturę organizacji. Prezentujemy także sporo inspirujących przykładów!

Dlaczego właśnie benefity pozapłacowe?

Niezależnie od branży, w jakiej działają i wielkości organizacji – praktycznie wszyscy zadają sobie dziś dwa podobne pytania:

Po pierwsze: jak pozyskiwać najlepszych pracowników?

Po drugie: Jak budować zaangażowanie i utrzymywać w firmie osoby już zatrudnione?

Jedną z kluczowych składowych odpowiedzi na te pytania są benefity pozapłacowe. To właśnie benefitom postanowiliśmy nasz pierwszy projekt, którego niniejsza publikacja jest kluczową częścią. W ramach projektu odbyło się także „Spotkanie z kontekstem” – krótką relację z niego zamieściliśmy na łamach opracowania.

Benefity pozapłacowe: przykłady i inspiracje

Cel, który postawiliśmy sobie przygotowując publikację to transfer wiedzy i inspiracji. Chcemy nie tylko pokazywać „jak jest” w temacie benefitów, ale przede wszystkim „jak może być”. Obok danych z rynku pracy w opracowaniu znajdziesz także materiały praktyków. Dowiesz się między innymi…

Raport Benefity pozapłacowe
Fragment opracowania

Wierzymy, że opracowanie jest interesującym kompendium wiedzy i inspiracji, która zainteresuje każdego, kto ma w swej pracy do czynienia z benefitami. Może być jednocześnie ciekawe dla samych pracowników – warto sprawdzić, jak do tworzenia ofert benefitów podchodzą najlepsze firmy.

Nowoczesne benefity na rynku pracy

Dlaczego publikacja warta jest Twojej uwagi?

👉 Jest bardzo praktyczna – znajdziesz w niej wiele gotowych do wdrożenia wskazówek oraz przykładów, które pochodzą od praktyków (na przykład: co dobrego może się stać, gdy w sprawie benefitów oddasz głos pracownikom?).

👉 Daje inspirację – pokazujemy w niej kilka przykładów firm, które benefity pozapłacowe wynoszą poza standard. Są to organizacje, które z benefitów uczyniły narzędzie komunikacji kluczowych dla siebie wartości.

👉 Ma świetną formę – chcemy, aby nasze publikacje były nie tylko źródłem inspiracji, ale także cieszyły oko swoją formą; jesteśmy przekonani, że docenisz charakter, jaki opracowaniu nadała Marta Kubiczek (dzięki!).

Chcielibyśmy podziękować wszystkim ekspertom, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i zechcieli podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Za wsparcie dziękujemy również partnerom publikacji – Kancelarii Raczkowski Paruch oraz firmom LangMedia, Masterlease i Vastint.

Raport Benefity pozapłacowe
Fragment opracowania

Świadczenia pozapłacowe: raport do pobrania

Publikacja jest całkowicie darmowa – możesz ją pobrać klikają w grafikę poniżej.

A jeśli chcesz podziękować nam za przygotowanie opracowania to może podzielisz się linkiem do tego artykułu na swoim koncie na LinkedIn lub Facebooku? Dziękujemy! Wiesz, że możesz oznaczyć Instytut w treści udostępniania? 🙂 Dziękujemy!

Dziękujemy za udostępnienie i wsparcie naszej działalności! Miłej lektury!

Szukasz ciekawego prelegenta?

Zapewniamy między innymi ciekawe prelekcje na konferencjach, rozmowy w podkastach, komentarze prasowe.